Počasí:
BlueBoard.cz

ONEbit.cz hosting - Webhosting, který Vám sedne...Itálie
Začněte vydělávat peníze s INVIA.CZ

NOVINKY

Podrobný přehled všech změn zde.


Srpen 2010:
Přidány jízdní řády MHD Louny - linky č. 1 a 2.

Červenec 2010:
Přidána nová galerie a přidány nové fotky 2010! Vše najdete pod odkazem Nové fotky.
Přidány nové Tipy na výlet.
Doplněny fotky v sekci Louny - Památky.
Přenastavena oprávnění na fóru. Neregistrovaní mohou číst, registrovaní i přispívat. Konečně můžete fórum řádně používat, tak směle do toho! :)
Změněn vzhled vzkazníku (jako kniha návštěv).


Červen 2009:
Přidány nové fotky zde. Více fotek bude následovat!

Květen 2009:
Dobrá zpráva pro příznivce tohoto webu: po letech mám zase více času a hodlám tyto stránky aktualizovat a hodně rozšířit, přidat další informace a fotky, připravuji také kompletní předělání (zjednodušení kódu) a umístění na novou www adresu.
Poznámka pro odpůrce stránek: Ano, stránky jsem vyráběla ještě na škole, takže prosím, promiňte určité nedokonalosti. Časem se budu snažit všechno vylepšit.
Tímto také vyhlašuji akci "Řekněte si, co byste uvítali na těchto stránkách!". Pište vaše názory na to, co vám zde chybí, jaké informace byste zde uvítali atd., mohu pro vás nafotit vaše oblíbená místa a tyto fotky pak umístím na tyto stránky (více info o fotkách zde). Můj e-mail: veronika111@centrum.cz. Předem moc děkuji za všechny vaše nápady, budu se snažit postupně vyplnit všechna vaše přání.
Prozatím se při aktualizaci stránek budu řídit vašimi příspěvky ve Vzkazníku, kterých je za ty roky fungování stránek opravdu požehnaně. Těší mě váš stálý zájem o tyto stránky, je to také jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla stránky oživit a pokud možno je zase udržovat aktuální.

Jako první velkou změnu jsem vybrala jeden návrh ze vzkazníku - udělat fórum. Tak tedy máme konečně fórum! Buďte mezi prvními přispěvovateli :) Zaregistrujte se a pomozte fórum udržet živé.

Staré novinky:
Začátkem dubna 2006 Lounsko postihly záplavy, byl vyhlášen i třetí stupeň povodňové aktivity. Nafotila jsem pro vás, jak to tady vypadalo. Fotky zde.

Pridat.eu

Stránky vytvořeny 22. 3. 2006 © 2006-2013
Račice louny@racx.cz